Argentina – Primera B Nacional | 15:00 UK | Santamarina | 46 | 27 | 27 | Los Andes | 2:1 | 1 |
Argentina – Primera B Nacional | 19:00 UK | Central Cordoba | 27 | 28 | 45 | Argentinos Jrs | 0:1 | 2 |
Argentina – Primera B Nacional | 19:00 UK | Guillermo Brown | 61 | 28 | 11 | Crucero del Norte | 1:0 | 1 |
Argentina – Primera B Nacional | 19:30 UK | Flandria | 51 | 28 | 21 | CDJU Gualeguaychu | 4:1 | 1 |
Argentina – Primera B Nacional | 20:00 UK | Boca Unidos | 37 | 29 | 34 | Nueva Chicago | 0:2 | X |
Argentina – Primera B Nacional | 21:00 UK | Ind. Rivadavia | 35 | 26 | 39 | Gimnasia Jujuy | 1:0 | X |
Argentina – Primera Division | 01:15 UK | Racing Club | 33 | 31 | 36 | San Lorenzo | 2:1 | X |
Argentina – Primera Division | 18:00 UK | Defensa y Justicia | 47 | 27 | 26 | Tigre | 1:0 | 1 |
Argentina – Primera Division | 20:15 UK | Arsenal Sarandi | 17 | 30 | 53 | Lanus | 0:2 | 2 |
Argentina – Primera Division | 21:00 UK | Talleres Cordoba | 53 | 28 | 19 | Atl. Tucuman | 2:1 | 1 |
Argentina – Primera Division | 22:15 UK | River Plate | 57 | 29 | 14 | Rosario Central | 0:0 | 1 |
Argentina – Primera Division | 22:30 UK | Atl. Rafaela | 50 | 28 | 22 | Belgrano | 1:2 | 1 |
Australia – Brisbane Premier League | 06:15 UK | Ipswich Knights | 9 | 32 | 59 | Rochedale | 2:2 | 2 |
Australia – Northern NSW | 05:30 UK | Broadmeadow | 9 | 34 | 57 | Edgeworth E. | 0:3 | 2 |
Australia – Northern NSW | 05:30 UK | Lake Macquarie | 42 | 36 | 22 | Weston Bears | 2:0 | 1X |
Australia – NPL NSW | 06:00 UK | Blacktown City | 43 | 35 | 22 | Hakoah Sydney | 2:0 | 1X |
Australia – NPL NSW | 06:00 UK | Manly Utd | 45 | 35 | 20 | Sutherland Sharks | 1:2 | 1X |
Australia – NPL NSW | 06:00 UK | Sydney Olympic | 57 | 32 | 11 | Bonnyrigg White Eagles | 4:1 | 1 |
Australia – NPL NSW | 06:00 UK | Wollongong Wolves | 48 | 36 | 16 | Parramatta Eagles | 3:0 | 1X |
Australia – NPL NSW | 08:00 UK | Rockdale City Suns | 48 | 34 | 18 | Sydney FC U21 | 2:0 | 1X |
Australia – NPL Victoria | 07:00 UK | South Melbourne | 53 | 33 | 14 | Port Melbourne Sharks | 2:1 | 1 |
Austria – Tipico Bundesliga | 15:30 UK | AC Wolfsberger | 16 | 33 | 51 | Sturm Graz | 1:0 | 2 |
Austria – Tipico Bundesliga | 15:30 UK | Admira | 33 | 33 | 34 | Austria Vienna | 1:6 | X |
Austria – Tipico Bundesliga | 15:30 UK | Rapid Vienna | 38 | 33 | 29 | St. Polten | 2:1 | 1X |
Austria – Tipico Bundesliga | 15:30 UK | Ried | 49 | 32 | 19 | Mattersburg | 2:3 | 1X |
Austria – Tipico Bundesliga | 15:30 UK | Salzburg | 59 | 31 | 10 | Altach | 1:0 | 1 |
Belarus – Belarusian Cup | 15:00 UK | Brest | 20 | 31 | 49 | Shakhtyor Soligorsk | 1:1 | X2 |
Bolivia – Liga de Futbol Prof | 20:00 UK | U. Sucre | 37 | 33 | 30 | Wilstermann | 1:0 | X |
Bolivia – Liga de Futbol Prof | 22:15 UK | San Jose | 20 | 35 | 45 | The Strongest | 0:1 | X2 |
Brazil – Série A | 01:00 UK | Vitoria | 50 | 31 | 19 | Coritiba | 0:1 | 1 |
Brazil – Série A | 15:00 UK | Atletico-MG | 54 | 27 | 19 | Ponte Preta | 2:2 | 1 |
Brazil – Série A | 20:00 UK | Atletico GO | 23 | 29 | 48 | Corinthians | 0:1 | 2 |
Brazil – Série A | 20:00 UK | Atletico-PR | 34 | 31 | 35 | Flamengo RJ | 1:1 | X |
Brazil – Série A | 20:00 UK | Santos | 49 | 31 | 20 | Cruzeiro | 0:1 | 1X |
Brazil – Série A | 22:00 UK | Sport Recife | 31 | 31 | 38 | Gremio | 4:3 | X |
Brazil – Série A | 23:00 UK | Botafogo RJ | 57 | 29 | 14 | Bahia | 1:0 | 1 |
Brazil – Série C | 00:00 UK | Salgueiro | 44 | 30 | 26 | Fortaleza | 1:2 | X |
Brazil – Série C | 20:00 UK | ASA | 58 | 28 | 14 | Sampaio Correa | 0:1 | 1 |
Brazil – Série C | 20:00 UK | Botafogo PB | 30 | 33 | 37 | CSA | 2:0 | X |
Brazil – Série C | 23:00 UK | Remo | 41 | 29 | 30 | Cuiaba Esporte | 1:1 | X |
Bulgaria – Parva Liga | 16:30 UK | CSKA Sofia | 39 | 31 | 30 | Levski | 3:0 | X |
Bulgaria – Parva Liga | 19:00 UK | Cherno More | 43 | 36 | 21 | Ludogorets | 1:3 | 1X |
Bulgaria – Parva Liga | 19:00 UK | Lok. Plovdiv | 42 | 33 | 25 | Dunav Ruse | 3:4 | 1X |
China – Super League | 12:35 UK | Shandong Luneng | 53 | 28 | 19 | Henan Jianye | 3:2 | 1 |
Colombia – Liga Aguila | 00:00 UK | Aguilas | 29 | 32 | 39 | Jaguares de Cordoba | 0:1 | X2 |
Colombia – Liga Aguila | 00:00 UK | Bucaramanga | 37 | 32 | 31 | America De Cali | 1:0 | X |
Colombia – Liga Aguila | 00:00 UK | Dep. Cali | 38 | 31 | 31 | Millonarios | 1:1 | X |
Colombia – Liga Aguila | 00:00 UK | Santa Fe | 45 | 30 | 25 | Petrolera | 1:1 | X |
Colombia – Liga Aguila | 21:15 UK | Tigres | 36 | 31 | 33 | Huila | 0:1 | X |
Colombia – Liga Aguila | 23:30 UK | Dep. Pasto | 47 | 29 | 24 | Junior | 1:2 | 1 |
Colombia – Torneo Aguila | 21:00 UK | Llaneros | 37 | 33 | 30 | Chico | 1:0 | X |
Czech Republic – Division 2 | 14:00 UK | Ceske Budejovice | 55 | 31 | 14 | Trinec | 3:0 | 1 |
Czech Republic – Division 2 | 14:00 UK | FK Pardubice | 46 | 31 | 23 | Varnsdorf | 2:1 | 1X |
Czech Republic – Division 2 | 14:00 UK | Mas Taborsko | 41 | 34 | 25 | Zizkov | 1:1 | 1X |
Czech Republic – Division 2 | 14:00 UK | Opava | 39 | 36 | 25 | Sigma Olomouc | 2:0 | 1X |
Czech Republic – Division 2 | 14:00 UK | Ostrava | 52 | 31 | 17 | Znojmo | 3:0 | 1 |
Czech Republic – Division 2 | 14:00 UK | Prostejov | 6 | 27 | 67 | Vitkovice | 0:3 | 2 |
Czech Republic – Division 2 | 14:00 UK | Usti nad Labem | 26 | 38 | 36 | Frydek-Mistek | 1:0 | X2 |
Czech Republic – Division 2 | 14:00 UK | Vlasim | 41 | 38 | 21 | Sokolov | 0:1 | 1X |
Denmark – Superliga | 12:00 UK | Horsens | 29 | 32 | 39 | Esbjerg | 3:2 | X2 |
Denmark – Superliga | 15:00 UK | Brondby | 30 | 35 | 35 | Nordsjaelland | 1:2 | X |
Denmark – Superliga | 15:00 UK | FC Copenhagen | 63 | 31 | 6 | Sonderjyske | 2:0 | 1 |
Denmark – Superliga | 15:00 UK | Midtjylland | 47 | 33 | 20 | Lyngby | 0:3 | 1X |
Denmark – Superliga | 17:00 UK | Aarhus | 33 | 32 | 35 | Viborg | 1:0 | X |
Ecuador – Serie A | 18:00 UK | Dep. Cuenca | 21 | 31 | 48 | Emelec | 2:2 | X2 |
Ecuador – Serie A | 18:00 UK | Macara | 30 | 31 | 39 | Delfin | 1:2 | X |
Egypt – Premier League | 21:00 UK | El Daklyeh | 20 | 24 | 56 | Zamalek | 3:4 | 2 |
England – League Two | 15:00 UK | Blackpool | 30 | 33 | 37 | Exeter | 2:1 | X |
Finland – Ykkonen | 15:00 UK | Gnistan | 44 | 32 | 24 | Ekenas | 1:1 | 1X |
France – Ligue 1 | 20:00 UK | Lorient | 56 | 31 | 13 | Troyes | 0:0 | 1 |
France – Ligue 2 | 17:00 UK | Orleans | 48 | 27 | 25 | Paris FC | 1:0 | 1 |
Germany – Regionalliga Play Offs | 13:00 UK | Unterhaching | 50 | 31 | 19 | Elversberg | 3:0 | 1 |
Germany – Regionalliga Play Offs | 13:00 UK | Viktoria Koln | 40 | 33 | 27 | Jena | 2:3 | 1X |
Germany – Regionalliga Play Offs | 13:30 UK | Mannheim | 30 | 34 | 36 | Meppen | 0:0 | X |
Greece – Super League | 16:15 UK | Panathinaikos | 66 | 23 | 11 | Panionios | 1:0 | 1 |
Greece – Super League | 18:30 UK | AEK Athens FC | 44 | 29 | 27 | PAOK | 1:0 | 1 |
Honduras – Liga Nacional | 23:00 UK | Motagua | 48 | 32 | 20 | CD Honduras | 3:0 | 1X |
Iceland – Inkasso-deildin | 18:00 UK | Kopavogur | 14 | 34 | 52 | Fylkir | 0:3 | 2 |
Iceland – Pepsideild | 19:00 UK | Breidablik | 55 | 31 | 14 | Olafsvik | 2:1 | 1 |
Iceland – Pepsideild | 20:15 UK | Fjolnir | 33 | 35 | 32 | Stjarnan | 1:3 | X |
Iceland – Pepsideild | 20:15 UK | Grindavik | 16 | 31 | 53 | Valur | 1:0 | 2 |
Iceland – Pepsideild | 21:00 UK | KR Reykjavik | 27 | 34 | 39 | Hafnarfjordur | 2:2 | X2 |
Italy – Lega Pro – Group A | 16:00 UK | Carrarese | 48 | 28 | 24 | Lupa Roma | 1:0 | 1 |
Italy – Lega Pro – Group A | 16:00 UK | Prato | 33 | 30 | 37 | Tuttocuoio | 0:0 | X |
Italy – Lega Pro – Group B | 15:30 UK | Fano | 31 | 31 | 38 | Forli | 2:0 | X |
Italy – Lega Pro – Group B | 15:30 UK | Teramo | 54 | 30 | 16 | Lumezzane | 0:0 | 1 |
Italy – Lega Pro – Group C | 15:00 UK | Akragas | 35 | 30 | 35 | Melfi | 1:1 | X |
Italy – Lega Pro – Group C | 16:00 UK | Vibonese | 46 | 31 | 23 | Catanzaro | 1:1 | 1X |
Italy – Serie A | 14:00 UK | Cagliari | 29 | 36 | 35 | AC Milan | 2:1 | X2 |
Italy – Serie A | 17:00 UK | AS Roma | 84 | 15 | 1 | Genoa | 3:2 | 1 |
Italy – Serie A | 17:00 UK | Sampdoria | 16 | 28 | 56 | Napoli | 2:4 | 2 |
Italy – Serie A | 19:45 UK | Crotone | 36 | 37 | 27 | Lazio | 3:1 | 1X |
Italy – Serie A | 19:45 UK | Fiorentina | 71 | 26 | 3 | Pescara | 2:2 | 1 |
Italy – Serie A | 19:45 UK | Inter | 65 | 30 | 5 | Udinese | 5:2 | 1 |
Italy – Serie A | 19:45 UK | Palermo | 13 | 30 | 57 | Empoli | 2:1 | 2 |
Italy – Serie A | 19:45 UK | Torino | 54 | 35 | 11 | Sassuolo | 5:3 | 1 |
Japan – J-League | 05:00 UK | Vegalta Sendai | 49 | 30 | 21 | Albirex Niigata | 2:1 | X |
Japan – J-League | 08:00 UK | FC Tokyo | 69 | 25 | 6 | Kofu | 1:1 | 1 |
Japan – J-League | 09:00 UK | Kobe | 29 | 31 | 40 | C-Osaka | 1:2 | X2 |
Japan – J-League Division 2 | 05:00 UK | Avispa Fukuoka | 46 | 28 | 26 | Kusatsu | 1:3 | 1 |
Japan – J-League Division 2 | 05:00 UK | Kumamoto | 28 | 29 | 43 | Mito | 2:3 | 2 |
Japan – J-League Division 2 | 06:00 UK | Oita | 39 | 29 | 32 | Okayama | 1:1 | X |
Japan – J-League Division 2 | 11:00 UK | Kanazawa | 28 | 29 | 43 | Yamaga | 0:4 | 2 |
Netherlands – Eredivisie | 11:30 UK | Utrecht | 37 | 34 | 29 | AZ Alkmaar | 3:0 | 1X |
Netherlands – Eredivisie | 13:30 UK | Roda | 53 | 30 | 17 | Maastricht | 1:0 | 1 |
Netherlands – Eredivisie | 15:45 UK | Nijmegen | 44 | 32 | 24 | Breda | 1:4 | 1X |
Norway – Eliteserien | 17:00 UK | Brann | 55 | 29 | 16 | Aalesund | 1:1 | 1 |
Norway – Eliteserien | 17:00 UK | Haugesund | 23 | 33 | 44 | Sarpsborg 08 | 0:0 | X2 |
Norway – Eliteserien | 17:00 UK | Kristiansund | 32 | 30 | 38 | Sogndal | 1:1 | X |
Norway – Eliteserien | 17:00 UK | Lillestrom | 39 | 31 | 30 | Tromso | 4:1 | X |
Norway – Eliteserien | 17:00 UK | Molde | 40 | 31 | 29 | Stabaek | 3:1 | 1X |
Norway – Eliteserien | 19:00 UK | Valerenga | 26 | 31 | 43 | Rosenborg | 1:1 | X2 |
Norway – OBOS-ligaen | 17:00 UK | Asane | 36 | 33 | 31 | Strommen | 2:2 | X |
Norway – OBOS-ligaen | 17:00 UK | Bodo/Glimt | 58 | 32 | 10 | Mjondalen | 1:0 | 1 |
Norway – OBOS-ligaen | 17:00 UK | Elverum | 43 | 33 | 24 | Levanger | 0:2 | 1X |
Norway – OBOS-ligaen | 17:00 UK | Fredrikstad | 43 | 33 | 24 | Arendal | 1:1 | 1X |
Norway – OBOS-ligaen | 17:00 UK | Kongsvinger | 42 | 31 | 27 | Floro | 2:1 | 1X |
Norway – OBOS-ligaen | 17:00 UK | Sandnes | 51 | 29 | 20 | Ull/Kisa | 0:0 | 1 |
Norway – OBOS-ligaen | 17:00 UK | Tromsdalen | 33 | 33 | 34 | Ranheim | 3:2 | X |
Paraguay – Primera Division | 22:00 UK | Cerro Porteno | 51 | 28 | 21 | Sp. Luqueno | 2:1 | 1 |
Peru – Primera Division | 02:00 UK | AD Cantolao | 39 | 30 | 31 | Alianza Atl. | 2:1 | X |
Peru – Primera Division | 17:15 UK | FBC Melgar | 59 | 28 | 13 | U. San Martin | 2:3 | 1 |
Peru – Primera Division | 19:30 UK | Union Comercio | 34 | 31 | 35 | U. de Deportes | 1:2 | X |
Peru – Primera Division | 22:00 UK | Alianza Lima | 61 | 28 | 11 | Garcilaso | 2:0 | 1 |
Poland – Division 1 | 11:30 UK | Chrobry Glogow | 16 | 31 | 53 | Zaglebie Sosnowiec | 1:0 | 2 |
Poland – Division 1 | 11:30 UK | Drutex-Bytovia | 36 | 32 | 32 | Olsztyn | 1:0 | X |
Poland – Division 1 | 11:30 UK | Gornik Z. | 37 | 32 | 31 | Podbeskidzie | 4:0 | X |
Poland – Division 1 | 11:30 UK | Kluczbork | 28 | 34 | 38 | Pruszkow | 2:2 | X2 |
Poland – Division 1 | 11:30 UK | Legnica | 55 | 29 | 16 | Pogon Siedlce | 3:0 | 1 |
Poland – Division 1 | 11:30 UK | Ol. Grudziadz | 41 | 33 | 26 | GKS Katowice | 0:2 | 1X |
Poland – Division 1 | 11:30 UK | Sandecja Nowy S. | 49 | 32 | 19 | Wisla Pulawy | 0:0 | 1X |
Poland – Division 1 | 11:30 UK | Suwalki | 31 | 33 | 36 | Chojniczanka | 2:3 | X |
Poland – Division 1 | 11:30 UK | Tychy | 42 | 31 | 27 | Stal Mielec | 1:4 | 1X |
Poland – Ekstraklasa | 17:00 UK | Korona Kielce | 7 | 29 | 64 | Legia | 0:1 | 2 |
Poland – Ekstraklasa | 17:00 UK | Lech Poznan | 60 | 28 | 12 | Wisla | 2:1 | 1 |
Poland – Ekstraklasa | 17:00 UK | Lechia Gdansk | 67 | 26 | 7 | Pogon Szczecin | 4:0 | 1 |
Poland – Ekstraklasa | 17:00 UK | Termalica B-B. | 24 | 28 | 48 | Jagiellonia | 1:2 | 2 |
Portugal – Taça de Portugal | 17:15 UK | Benfica | 56 | 24 | 20 | Guimaraes | 2:1 | 1 |
Romania – Liga 1 | 18:30 UK | Poli Timisoara | 68 | 24 | 8 | Targu Mures | 3:1 | 1 |
Russia – Premier League | 13:00 UK | Orenburg | 51 | 26 | 23 | SKA Khabarovsk | 0:0 | 1 |
Russia – Premier League | 16:00 UK | Arsenal Tula | 52 | 28 | 20 | Yenisey | 1:0 | 1 |
Scotland – Premiership | 15:00 UK | Hamilton | 35 | 31 | 34 | Dundee Utd | 1:0 | X |
South Korea – K-League Classic | 11:00 UK | Daegu | 29 | 32 | 39 | Sangju Sangmu | 2:0 | X2 |
South Korea – K-League Classic | 11:00 UK | Jeonnam | 41 | 30 | 29 | Incheon | 3:2 | X |
Spain – LaLiga2 | 11:00 UK | Alcorcon | 27 | 30 | 43 | Tenerife | 1:3 | X |
Spain – LaLiga2 | 15:00 UK | Zaragoza | 34 | 30 | 36 | Rayo Vallecano | 1:1 | X |
Spain – LaLiga2 | 17:00 UK | Elche | 44 | 27 | 29 | Reus Deportiu | 1:1 | 1 |
Spain – LaLiga2 | 17:00 UK | Gimnastic | 26 | 31 | 43 | Girona | 3:1 | X2 |
Spain – LaLiga2 | 17:00 UK | Mallorca | 45 | 29 | 26 | Numancia | 0:0 | 1 |
Spain – LaLiga2 | 19:30 UK | Cordoba | 46 | 30 | 24 | R. Oviedo | 4:2 | X |
Spain – Segunda Division B – Group 1 | 17:00 UK | Linares | 40 | 29 | 31 | Burgos | 1:2 | X |
Spain – Segunda Division B – Group 1 | 17:00 UK | San Sebastian Reyes | 58 | 30 | 12 | Levante UD B | 0:0 | 1 |
Spain – Segunda Division B Losers Play Offs | 11:00 UK | Toledo | 44 | 31 | 25 | Baleares | 1:2 | 1X |
Spain – Segunda Division B Losers Play Offs | 17:00 UK | Fuenlabrada | 56 | 31 | 13 | Villanovense | 0:1 | 1 |
Spain – Segunda Division B Losers Play Offs | 17:00 UK | Santander | 56 | 30 | 14 | Rayo Majadahonda | 3:0 | 1 |
Spain – Segunda Division B Losers Play Offs | 18:00 UK | Murcia | 52 | 30 | 18 | Pontevedra | 1:1 | 1 |
Spain – Segunda Division B Losers Play Offs | 19:00 UK | Alcoyano | 38 | 31 | 31 | Cartagena | 0:2 | X |
Spain – Segunda Division B Winners Play Offs | 18:00 UK | Leonesa | 36 | 32 | 32 | Barcelona B | 2:1 | X |
Sweden – Allsvenskan | 14:00 UK | Hammarby | 51 | 29 | 20 | Jonkopings | 2:2 | 1 |
Sweden – Allsvenskan | 16:30 UK | Goteborg | 39 | 33 | 28 | Elfsborg | 1:1 | 1X |
Sweden – Division 1 – Norra | 14:00 UK | Brage | 65 | 27 | 8 | IFK Lulea | 2:1 | 1 |
Sweden – Division 1 – Norra | 15:00 UK | Arameisk-Syrianska | 47 | 35 | 18 | Team TG FF | 3:2 | 1X |
Sweden – Division 1 – Norra | 15:00 UK | Assyriska FF | 23 | 37 | 40 | Akropolis | 2:1 | X2 |
Sweden – Division 1 – Norra | 15:00 UK | Carlstad | 20 | 32 | 48 | Vasteras SK | 1:5 | X2 |
Sweden – Division 1 – Norra | 16:00 UK | Enskede | 8 | 33 | 59 | Vasalunds | 0:2 | 2 |
Sweden – Division 1 – Södra | 15:00 UK | Angelholms | 36 | 34 | 30 | Landskrona | 0:1 | X |
Sweden – Division 1 – Södra | 15:00 UK | Mjallby | 45 | 36 | 19 | Husqvarna | 1:1 | 1X |
Sweden – Division 1 – Södra | 16:00 UK | Ljungskile | 53 | 31 | 16 | Assyriska BK | 2:1 | 1 |
Sweden – Superettan | 14:00 UK | Trelleborgs | 37 | 31 | 32 | Osters | 4:1 | X |
Sweden – Superettan | 16:00 UK | Gefle | 27 | 32 | 41 | Brommapojkarna | 1:3 | X2 |
Switzerland – Super League | 15:00 UK | Grasshoppers | 29 | 35 | 36 | Basel | 1:3 | X2 |
Switzerland – Super League | 15:00 UK | Lausanne | 36 | 34 | 30 | Lugano | 1:2 | X |
Switzerland – Super League | 15:00 UK | Luzern | 66 | 31 | 3 | Vaduz | 2:2 | 1 |
Switzerland – Super League | 15:00 UK | St. Gallen | 40 | 34 | 26 | Sion | 1:1 | 1X |
Switzerland – Super League | 15:00 UK | Thun | 41 | 36 | 23 | Young Boys | 0:0 | 1X |
Turkey – Super Lig | 14:00 UK | Bursaspor | 46 | 33 | 21 | Genclerbirligi | 1:2 | 1X |
Turkey – Super Lig | 14:00 UK | Kardemir Karabuk | 37 | 32 | 31 | Kayserispor | 2:2 | X |
Turkey – Super Lig | 14:00 UK | Osmanlispor | 35 | 33 | 32 | Rizespor | 1:2 | X |
Turkey – Super Lig | 17:00 UK | Gaziantepspor | 1 | 20 | 79 | Besiktas | 0:4 | 2 |
Uruguay – Primera Division | 19:30 UK | CA Cerro | 47 | 32 | 21 | Racing Montevideo | 0:2 | 1X |
Uruguay – Primera Division | 19:30 UK | Juventud | 41 | 33 | 26 | Wanderers | 0:1 | 1X |
Uruguay – Primera Division | 19:30 UK | Sud America | 38 | 34 | 28 | Danubio | 1:1 | 1X |
Uruguay – Primera Division | 23:00 UK | Club Nacional | 50 | 27 | 23 | River Plate | 2:1 | 1 |
USA – MLS | 00:00 UK | Vancouver Whitecaps | 54 | 31 | 15 | DC United | 0:1 | 1 |
USA – MLS | 00:30 UK | New York Red Bulls | 48 | 32 | 20 | New England Revolution | 2:1 | 1X |
USA – MLS | 01:00 UK | Colorado Rapids | 31 | 31 | 38 | Sporting Kansas City | 1:0 | X |
USA – MLS | 01:00 UK | Minnesota | 42 | 34 | 24 | Orlando City | 1:0 | 1X |
USA – MLS | 01:00 UK | Real Salt Lake | 43 | 33 | 24 | Philadelphia Union | 1:0 | 1X |
USA – MLS | 03:00 UK | San Jose Earthquakes | 49 | 31 | 20 | Los Angeles Galaxy | 2:4 | 1X |
USA – MLS | 22:00 UK | Atlanta United | 35 | 34 | 31 | New York City | 3:1 | X |
World – Friendly International | 00:00 UK | Honduras | 44 | 32 | 24 | El Salvador | 2:2 | 1X |
World – Friendly International | 00:30 UK | Mexico | 50 | 33 | 17 | Croatia | 1:2 | 1 |
World – World Cup U20 | 07:00 UK | Honduras U20 | 48 | 33 | 19 | Vietnam U20 | 2:0 | 1X |
World – World Cup U20 | 07:00 UK | New Zealand U20 | 9 | 28 | 63 | France U20 | 0:2 | 2 |
World – World Cup U20 | 10:00 UK | Senegal U20 | 35 | 34 | 31 | Ecuador U20 | 0:0 | X |
World – World Cup U20 | 10:00 UK | USA U20 | 51 | 27 | 22 | Saudi Arabia U20 | 1:1 | 1 |